VIIMANE UUDIS


2011

Bentley, Jaguar ja Vauxhall lisandusid autotootjate hulka, kes pakuvad talve lisavarustusena Autosock'i.

vanemad uudised...

VIDEOD

AutoSock vaata...
AutoSock veoautole vaata...
AutoSock test vaata...
AutoSock veoauto test vaata...

tellimine ja müük

Tellida saab e-kirjaga autosock[at]mltehnika.ee
Kontakt
ML Tehnika OÜ
info[at]mltehnika.ee
Tammekuru, Kaberla küla, Kuusalu vald, 74631 Harju maakond
tel. +372 566 51241


Edasimüüja
Abovo OÜ
Piiri põik 1
Viljandi

tel. +372 434 9139

kaartTELLIMISTINGIMUSED

Käesolevad tingimused kehtivad ML Tehnika OÜ (edaspidi nimetatud Müüja) ja elektronposti teel tellimuse esitanud isiku (edaspidi nimetatud Ostja) ostu-müügilepingutele.

Ostu-müügileping loetakse sõlmituks tellimuse esitamisest.
Kaubad www.autosock.mltehnika.ee lehel on eurodes ja koos käibemaksuga. Postipakk lähimasse postkontorisse või Itella SmartPOST pakiautomaati
lunamaksuga on tasuta. Lähima Itella SmartPOSTi pakiautomaadi leiad sellelt kaardilt.

KAUPADE EEST TASUMINE

Pärast tellimuse esitamist saadetakse Teiel elektronposti teel arve, mis moodustab 100% kogu tellitud kauba summast. Teie tellimus ja arve tühistatakse, kui Te ei ole 7 päeva jooksul pärast arve saamist tasunud. Itella SmartPOST pakiautomaati tellides on võimalik maksta pangakaardiga kohapeal. Pakiautomaadis hoitakse kaupa 7 päeva.

KOHALE TOIMETAMINE

Kaup jõuab Eesti Posti vahendusel Ostjale lähimasse postkontorisse pärast arve tasumist. Tellides Itella SmartPOSTiga jõuab kaup lähimasse pakiautomaati .

TAGASTUSÕIGUS

E-poest ostetud kaupadele kehtib 14-päevane tagastusõigus. Tagastatav kaup peab olema puudusteta, täiskomplektne, originaalpakendis ja kasutamata.
Lepingust taganemisel tuleb tarbijal ostetud kaup viivitamatult, kuid mitte hiljem kui 30 päeva jooksul pärast lepingust taganemisest teatamist, tagastada. Teenuse kasutaja kohustub kandma kauba tagastuskulud 10 euro ulatuses, välja arvatud juhul kui tagastamisele kuuluv toode ei vastanud tarbija tellimusele.

Ostjal on õigus lepingust taganeda 14 päeva jooksul alates tellitud kauba üleandmisest. Lepingust taganemiseks saadab Ostja Müüjale vastavasisulise avalduse ning tagastab tellitud kauba. Tagastatav kaup ei tohi olla kasutatud ja peab olema kõigi markeeringutega ning originaalpakendis. Müüja tagastab Ostja poolt tasutud summa tema pangakontole hiljemalt 14 päeva jooksul arvates Lepingu tühistamisest või kauba tagastamisest. Lepingust taganemisel Ostja kannab tagastamise kulud kuni 10 eurot, välja arvatud juhul, kui üleantud asi või osutatud teenus ei vasta tellitule.

Müüjal on õigus tellimuse alusel sõlmitud ostu-müügilepingust taganeda, kui Ostja ei ole arvel näidatud aja jooksul arvet tasunud või kui vastava kauba varud on ammendunud.

PRETENSIOONI ESITAMISE ÕIGUS

E-poest müüdud toodetele kehtib võs §-s 218 lg 2 sätestatud 2-aastane pretensiooni esitamise tähtaeg.


KONFIDENTSIAALSUS

Müüja käsitleb kõiki Ostja isikuandmeid kui konfidentsiaalset infot, mis ei kuulu avaldamisele kolmandatele osapooltele va AS Eesti Post klienditeenindusele või OÜ Itella SmartPOSTle tellimuse täitmiseks.

Müüja jätab endale õiguse muuta ja täiendada tellimistingimusi ja hinnakirju. Ostjale kehtivad tellimise hetkel jõus olnud tingimused ja hinnad.